0907919896 info@sinad.eu

POSUVNÉ DVERE

Kým vnútorné usporiadanie vstavanej skrine je známkou funkčnosti, posuvné dvere sú okrem iného aj dizajnový prvok, ktorý vieme prispôsobiť už existujucim častiam danej miestnosti ako napríklad, podlaha, zárubne, posteľ a podobne

Posuvné dveremoderným a najviac využívaným spôsobom riešenia skriňových dverí. Ich časté využitie je dané tým, že ich nároky na priestor pred skriňou sú minimálne. Ďalšou prednosťou posuvných dverí je ich ľahký a tichý chod.

Rámy posuvných dverí

Používame hliníkové rámy na odlahčenú dosku hrubky 10 mm aby kolieska vydržali viac ako pri ťažkých dverách z 18 mm hrubej dosky.,

Rámy Classic a Romanic sú veľmi obľubené u našich klientov pre ich výzor, prijemný úchop a najmä pre ich celkovú kvalitu. na všetky naše rámy poskytujeme záruku 7 rokov.

Výplne posuvných dverí

Zrkadlá

Sklá

Neobmedzujte svoju predstavivosť len na ilustratívny obrázok. Rôznych skiel ponúkame ešte ďaleko viac.

Lamino

V ponuke máme mnoho farieb a dekórov od výrobcov EGGER,  KAINDL, BUČINA,  ktoré Vám radi ukážeme. Ak máte vybranú výplň a rám posuvných dverí ktorý by ste si želali uveďte Vašu predstavu v dopytovom formulári.

Ak by ste mali záujem len o výrobu posuvných dverí bez vnútra vstavanej skrine , veľmi radi Vám s tým pomôžeme –  neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0907 919 896, resp. emailom na info@sinad.eu.